MENU

O CosmoFoto

Maria Anna Zubowicz

fot. Krzysztof Czechowski (Triathlon is my passion)

„Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego.?
Tony Gaskins


Swoje marzenie, którym jest Agencja Fotograficzna, budowałam konsekwentnie od 2011 r., wtedy to wysokie stanowiska w korporacjach zastąpiłam własnym. 


Cieszy mnie zaufanie, którym obdarzają nas nasi Klienci: Właściciele znanych marek odzieżowych oraz Osoby reprezentujące korporacje, przedsiębiorstwa, lokalne biznesy.

Przez te lata rozwijaliśmy się dzięki wyzwaniom, jakie stawialiście przed nami, za każde z nich jestem Wam wdzięczna.
I nadal Wasze wyzwania, inspirują i motywują mnie oraz Zespół do dalszego przekraczania granic umiejętności, odwagi artystycznej i świadomości.

Zespół Współpracujących z nami Talentów tworzą Fachowcy, Przyjaciele, Współpracownicy, Współtwórcy.

Po kilku latach obecności na rynku fotografii komercyjnej wyspecjalizowaliśmy się w fotografii mody, zdjęciach biznesowych i wizerunkowych, fotografii reklamowej, zdjęciach kulinarnych oraz fotografii produktowej. Do każdej realizacji wkładamy kawał naszego serca, każda też jest inna, wyróżniająca.

Naszą pracę charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość – a co za tym idzie, konkurujemy tym, co zostaje na dłużej, tym co ma prawdziwą wartość dla zlecenia, a nie ceną.
Kiedy potencjalny klient chce uzyskać spory rabat, pytam zawsze, co mamy zrobić gorzej: mamy mieć gorszy pomysł, wizażystka ma wykonać mniej profesjonalny makijaż, czy retuszer ma zostawić na zdjęciu troszkę niedoskonałości? 🙂

W pracy dla naszych Klientów najważniejsza dla nas, oprócz terminowości oraz prawdziwej jakości, jest wzajemna relacja i szacunek.

Jeżeli takiego Partnera szukasz do współpracy, jeżeli z nami będzie Ci po drodze, jeżeli szukasz agencji foto-artystycznej – zapraszam na pyszną kawę, ona zawsze jest dobrym pretekstem, by porozmawiać o zdjęciach, które dla Ciebie wykonamy.

CEO/main photographer
Mary Zubowicz

Agencja Fotograficzna Poznań


 

Zobacz także:
CO ROBIMY     GDZIE PRACUJEMY     ZASADY WSPÓŁPRACY     NASZA OFERTA     PORTFOLIO