MENU

Fotografia mody

Fotografia odzieży, sesje zdjęciowe kolekcji projektanta, sesja zdjęciowa lookbook – jesteś w dobrych rękach!


Fotografia odzieży, w szerokim rozumieniu, to specjalistyczna dziedzina fotografii komercyjnej, bardzo rozległa, wymagająca dużego doświadczenia i czerpania wiedzy z wielu źródeł, a jednocześnie bardzo potrzebna. Z roku na rok rośnie zaufanie do zakupów odzieży w internecie – rosną również wymagania klientów do prezentacji produktów.

Projektanci, producenci i dystrybutorzy odzieży nie mają wyjścia – żeby sprzedawać w internecie, muszą zadbać o bardzo dobrą jakość zdjęć.

Zajmujemy się kompleksową produkcją kampanii kolekcji odzieży dla projektantów, producentów, dystrybutorów odzieży do celów reklamowych. Począwszy od koncepcji, poprzez znalezienie i zatrudnienie odpowiedniej modelki/modela, dobór profesjonalnego wizażysty, stylisty, fryzjera, scenografa, asystenta aż po realizację sesji zdjęciowej przez naszego profesjonalnego fotografa, po retusz high-end oraz przekazanie dokumentacji do sesji (prawa autorskie, prawa do wizerunku).

Współpracujemy z agencjami modelek, wizażystami, fryzjerami, do każdej kampanii dobieramy najlepszy zespół spośród tylko i wyłącznie sprawdzonych osób, z którymi pracujemy na stałe.

 

Realizujemy dla naszych klientów różnego rodzaju zdjęcia odzieży, galanterii, bizuterii oraz innych produktów: