MENU

Fotografia reklamowa i wizerunkowa

Zdjęcia do katalogów produktowych, sesje do reklam, zdjęcia na potrzeby sklepu internetowego, zdjęcia wizerunkowe – to nasza specjalność!


Śmiało można powiedzieć, że nie ma możliwości, by jakikolwiek biznes funkcjonował bez zdjęć. Profesjonalne, przemyślane, pięknie wykonane zdjęcia powinna mieć w swojej bazie każda firma.

Zajmujemy się kompleksową produkcją sesji reklamowych i wizerunkowych. Współpracujemy również z agencjami reklamowymi i dla ich klientów wykonujemy dedykowane zdjęcia np. do katalogów drukowanych. Każda z prac jest zupełnie inna, gdyż jest dopasowana w 100% do celu, jaki ma osiągnąć.

Wykonujemy:

Na początku współpracy opracowujemy bardzo dokładny plan każdego zdjęcia, tworzymy scenariusz i harmonogram, szukamy modeli/modelek, odpowiedniej lokalizacji do wykonania sesji, dobieramy właściwe osoby z naszego stałego i współpracującego zespołu – najlepsze do realizacji danego zlecenia. Przygotowujemy koncepcję, kupujemy dodatki, przygotowujemy scenografię i stylizację. Wszystko, co niezbędne, by mogły powstać profesjonalne zdjęcia.

Podczas realizacji zdjęć nasi klienci mają wpływ na zdjęcia, każdy element jest uzgadniany i akceptowany – tak, by w pełni móc uzyskać efekt zamierzony.

Zobacz też ZASADY WSPÓŁPRACY