MENU

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa, zdjęcia do katalogów produktowych, zdjęcia na potrzeby sklepu internetowego, zdjęcia wizerunkowe na strony www- to nasza specjalność!


Śmiało można powiedzieć, że nie ma możliwości, by jakikolwiek biznes funkcjonował bez zdjęć. Profesjonalna, przemyślana, pięknie wykonana fotografia reklamowa powinna prezentować ofertę każdego biznesu.

Zajmujemy się kompleksową produkcją sesji zdjęciowych. Współpracujemy również z agencjami reklamowymi i dla ich klientów wykonujemy dedykowane zdjęcia np. do katalogów drukowanych. Każda z prac jest zupełnie inna, gdyż jest dopasowana w 100% do celu, jaki ma osiągnąć.

Wykonujemy:

Na początku współpracy opracowujemy bardzo dokładny plan każdego zdjęcia, tworzymy scenariusz i harmonogram, szukamy modeli/modelek, odpowiedniej lokalizacji do wykonania sesji, dobieramy właściwe osoby z naszego stałego i współpracującego zespołu – najlepsze do realizacji danego zlecenia. Przygotowujemy koncepcję, kupujemy dodatki, przygotowujemy scenografię i stylizację. Wszystko, co niezbędne, by mogły powstać profesjonalne zdjęcia.

Podczas realizacji zdjęć nasi klienci mają wpływ na zdjęcia, każdy element jest uzgadniany i akceptowany – tak, by w pełni móc uzyskać efekt zamierzony.

Zobacz też ZASADY WSPÓŁPRACY

 

 • FOTOGRAFIA MODY

  Tworzymy kampanie modowe, od zdjęć katalogowych, przez lookbook, po zdjęcia odzieży do internetu.  

 • FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

  Wykonujemy zdjęcia produktowe na potrzeby stron internetowych, sklepów, katalogów reklamowych.

 • FOTOGRAFIA KULINARNA

  Począwszy od stworzenia pysznego przepisu kulinarnego, poprzez jego przygotowanie realizujemy apetyczne zdjęcia potraw.

 • ZDJĘCIA BIZNESOWE I WIZERUNKOWE

  Wykonujemy zdjęcia biznesowe i wizerunkowe dla firm.