MENU

ARANŻOWANE ZDJĘCIA PRODUKTÓW NA STRONĘ INTERNETOWĄ

Production: Agencja Fotograficzna Cosmo Foto Studio

Styczeń 3, 2017

aranżowane zdjęcia produktów

Na potrzeby prezentacji produktów na stronie internetowej lub w sklepie wykonujemy dwojakiego rodzaju realizacje: zdjęcia produktów na białym tle ( RGB 255:255:255) oraz zdjęcia aranżowane.


Oba rodzaje zdjęć są niezbędne do celów sprzedaży. Zdjęcia produktu na białym tle do sklepu internetowego służą przede wszystkim wiernemu oddaniu wyglądu: proporcji, kolorystyki, opakowania, wielkości etc. Mają one klienta zachęcić do sfinalizowania zakupu, ja podają statystyki, nawet 7 na 10 transakcji w internecie nie dochodzi do skutku z powodu tzw. porzucenia koszyka. Oprócz optymalizacji strony internetowej nieodzownym elementem służącym sprzedaży są profesjonalne zdjęcia produktowe.

Zdjęcia aranżowane, w których produkt pokazany jest w szerszym kontekście, to dziedzina fotografii artystycznej, zbliżonej do malarstwa martwej natury. Podobne fotografie można zakupić na różnego rodzaju stockach, ale mają one jedną, podstawową i zasadniczą wadę – nie zawierają one naszego produktu. Chyba, że przedstawiają np. produkt sypki, ogólnodostępny np. kaszę, ale tutaj również ryzykujemy, że tym samym zdjęciem posługiwać się będzie konkurencja. Służą one pokazaniu cech produktu, zastosowania, a przede wszystkim wzbudzeniu emocji związanych z produktem. A to jest klucz sprzedaży!

Zdjęcia aranżowane dla naszych klientów wykonujemy z zaangażowaniem w najmniejszy detal, tak, by właśnie w jednym kadrze zamknąć klimat, zapach, emocje, nastrój… \


Oto jedna  z ostatnich realizacji dlaVEGENOVO

aranżowane zdjęcia produktów

aranżowane zdjęcia produktów

aranżowane zdjęcia produktów

aranżowane zdjęcia produktów

aranżowane zdjęcia produktów

zdjecia produktowe do sklepu internetowego

Comments are closed.