MENU

ARANŻOWANE ZDJĘCIA PRODUKTÓW NA STRONĘ INTERNETOWĄ

Pokaż swój produkt w pięknej aranżacji, stwórz nastrój, pokaż zastosowanie, wzbudź emocje – sprzedaj więcej!


 

Aranżowane zdjęcia produktów, w których produkt pokazany jest w szerszym kontekście, to dziedzina fotografii artystycznej, zbliżonej do malarstwa martwej natury. Podobne fotografie można zakupić na różnego rodzaju stockach, ale mają one jedną, podstawową i zasadniczą wadę – nie zawierają one waszego produktu. Chyba, że przedstawiają np. produkt sypki, ogólnodostępny np. kaszę, ale tutaj również ryzykujemy, że tym samym zdjęciem posługiwać się będzie konkurencja. Służą one pokazaniu cech produktu, zastosowania, a przede wszystkim wzbudzeniu emocji związanych z produktem. A to jest klucz sprzedaży!

Zarówno zdjęcia produktowe, jak i aranżacyjne są niezbędne do celów sprzedaży. Zdjęcia produktu na białym tle do sklepu internetowego służą przede wszystkim wiernemu oddaniu wyglądu: proporcji, kolorystyki, opakowania, wielkości etc. Mają one klienta zachęcić do sfinalizowania zakupu, a jak podają statystyki, nawet 7 na 10 transakcji w internecie nie dochodzi do skutku z powodu tzw. porzucenia koszyka. Oprócz optymalizacji strony internetowej nieodzownym elementem służącym sprzedaży są profesjonalne aranżowane zdjęcia produktów.

Łącząc nasze doświadczenie z psychologii, marketingu, budowy stron internetowych, projektowania graficznego tworzymy zdjęcia dla naszych klientów bardzo świadomie: zawsze najważniejszy jest cel i miejsce, gdzie to zdjęcie będzie wykorzystywane.
Przygotowujemy aranżacje w najczęściej używanych proporcjach, ale równie bardzo nietypowych na potrzeby gazetek reklamowych, wąskich kadrów bannerowych na strony www etc.

Zdjęcia aranżowane dla naszych klientów wykonujemy z zaangażowaniem w najmniejszy detal, tak, by właśnie w jednym kadrze zamknąć klimat, zapach, emocje, nastrój.

 

Jak wygląda współpraca z nami przy zamówieniu aranżowanych zdjęć produktów?

Chcesz wiedzieć ile kosztują takie zdjęcia – kliknij!

 

 

 


 

Przykładowe realizacje  – zdjęcia aranżowane

 

 

 

 

 

 

Zobacz także: STYLIZOWANE ZDJĘCIA REKLAMOWE PRODUKTÓW

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.