MENU

Jeżeli szukasz agencji fotograficznej, która wykona dla Twojej firmy zdjęcia na miarę Twoich potrzeb i możliwości – jesteś we właściwym miejscu!

Nasze realizacje wyceniamy według trzech wariantów współpracy, zależny od budżetu jakim dysponujesz, kryteriami jakości, które zdjęcia mają spełniać oraz czasu realizacji.
Mamy 10 lat doświadczenia w fotografii komercyjnej – jesteśmy w stanie zrealizować produkcję sesji zdjęciowej w każdym cenowym.

ekonomiczny – kiedy zależy Ci głównie na cenie, na przykład na zdjęciach do sprzedaży internetowej, na Amazon etc., jakość jest wystarczająca na te potrzeby, a czas realizacji może być dłuższy

standardowy – kiedy jest dla Ciebie ważna cena, ale też zależy Tobie na dobrej jakości lub czasie wykonania, możliwe są tu dwie konfiguracje dobra jakość + dobra cena + dłuższy czas realizacji lub szybki czas realizacji + dobra cena + jakość wystarczająca

premium – opcja dla klientów, którym zależy na najwyższej jakości i szybkim czasie realizacji oraz mają na to odpowiedni budżet. Tutaj nie ma kompromisów – wszystko jest na najwyższym poziomie, a budżet jest równoważny do naszego zaangażowania.

Wykonywaliśmy wielokrotnie sesje zdjęciowe na potrzeby nie tylko stron internetowych, ale także druku, książek, prasy, portrety wizerunkowe na potrzeby magazynów, okładek.

Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe głównie online, a stacjonarnie m.in. w Warszawie, w Łodzi i Poznaniu oraz w Bydgoszczy. Pracujemy według potrzeb w całej Polsce i Europie.

– Minimalna wartość zamówienia to 300 zł netto

Potrzebujesz świetnych zdjęć?
Skontaktuj się z nami teraz!

Ważne: prosimy o zostawienie w treści wiadomości pełnych danych kontaktowych, włącznie z numerem telefonu – ułatwia nam to kontakt z Wami 🙂

kontakt@cosmofoto.pl
tel.: +48 733 422 900