MENU

ARANŻOWANE ZDJĘCIA PRODUKTÓW NA STRONĘ INTERNETOWĄ

aranżowane zdjęcia produktów

Na potrzeby prezentacji produktów na stronie internetowej lub w sklepie wykonujemy dwojakiego rodzaju realizacje: zdjęcia produktów na białym tle ( RGB 255:255:255) oraz aranżowane zdjęcia produktów.


Aranżowane zdjęcia produktów, w których produkt pokazany jest w szerszym kontekście, to dziedzina fotografii artystycznej, zbliżonej do malarstwa martwej natury. Podobne fotografie można zakupić na różnego rodzaju stockach. Mają one jedną, podstawową i zasadniczą wadę – nie zawierają one naszego produktu. Chyba, że przedstawiają np. produkt sypki, ogólnodostępny np. kaszę, ale tutaj również ryzykujemy, że tym samym zdjęciem posługiwać się będzie konkurencja. Służą one pokazaniu cech produktu, zastosowania, a przede wszystkim wzbudzeniu emocji związanych z produktem. A to jest klucz sprzedaży!

Oba rodzaje zdjęć są niezbędne do celów sprzedaży. Zdjęcia produktu na białym tle do sklepu internetowego służą przede wszystkim wiernemu oddaniu wyglądu: proporcji, kolorystyki, opakowania, wielkości etc. Mają one klienta zachęcić do sfinalizowania zakupu. Jak podają statystyki, nawet 7 na 10 transakcji w internecie nie dochodzi do skutku z powodu tzw. porzucenia koszyka. Oprócz optymalizacji strony internetowej nieodzownym elementem służącym sprzedaży są profesjonalne zdjęcia produktowe.

Zdjęcia aranżowane dla naszych klientów wykonujemy z zaangażowaniem w najmniejszy detal, tak, by właśnie w jednym kadrze zamknąć klimat, zapach, emocje, nastrój… \


Oto jedna  z ostatnich realizacji dla VEGENOVO

Zobacz także: STYLIZOWANE ZDJĘCIA REKLAMOWE PRODUKTÓW

aranżowane-zdjęcia-produktów

aranżowane-zdjęcia-produktów

aranżowane-zdjęcia-produktów

aranżowane-zdjęcia-produktów

aranżowane-zdjęcia-produktów

zdjęcia-produktów

Comments are closed.