MENU

Aranżowane zdjęcia produktów na stronę internetową

aranżowane zdjęcia produktów na stronę internetową

Aranżowane zdjęcia produktów na stronę internetową – pokaż swój produkt w pięknym otoczeniu, stwórz nastrój, pokaż zastosowanie, wzbudź emocje – sprzedaj więcej! Podbijaj rynek z nami | CosmoFoto


Aranżowane zdjęcia produktów na stronę internetową, w których produkt pokazany jest w szerszym kontekście, to dziedzina fotografii artystycznej, zbliżonej do malarstwa martwej natury. Podobne fotografie można zakupić na różnego rodzaju stockach, ale mają one jedną, podstawową i zasadniczą wadę – nie zawierają one waszego produktu. Chyba, że przedstawiają np. produkt sypki, ogólnodostępny np. kaszę, ale tutaj również ryzykujemy, że tym samym zdjęciem posługiwać się będzie konkurencja. Służą one pokazaniu cech produktu, zastosowania, a przede wszystkim wzbudzeniu emocji związanych z produktem. A to jest klucz sprzedaży!

Poniżej prezentujemy zdjęcia, które regularnie wykonujemy na potrzeby sprzedaży w internecie dla naszego klienta.

 


 


Zarówno zdjęcia produktowe, jak i aranżacyjne są niezbędne do celów sprzedaży. Zdjęcia produktu na białym tle do sklepu internetowego służą przede wszystkim wiernemu oddaniu wyglądu: proporcji, kolorystyki, opakowania, wielkości etc. Mają one klienta zachęcić do sfinalizowania zakupu, a jak podają statystyki, nawet 7 na 10 transakcji w internecie nie dochodzi do skutku z powodu tzw. porzucenia koszyka. Oprócz optymalizacji strony internetowej nieodzownym elementem służącym sprzedaży są profesjonalne aranżowane zdjęcia produktów na stronę internetową.

Łącząc nasze doświadczenie z psychologii, marketingu, budowy stron internetowych, projektowania graficznego tworzymy zdjęcia dla naszych klientów bardzo świadomie: zawsze najważniejszy jest cel i miejsce, gdzie to zdjęcie będzie wykorzystywane.
Przygotowujemy aranżacje w najczęściej używanych proporcjach, ale równie bardzo nietypowych na potrzeby gazetek reklamowych, wąskich kadrów bannerowych na strony www etc.

Zdjęcia aranżowane dla naszych klientów wykonujemy z zaangażowaniem w najmniejszy detal, tak, by właśnie w jednym kadrze zamknąć klimat, zapach, emocje, nastrój.

 

Jak wygląda współpraca z nami przy zamówieniu aranżowanych zdjęć produktów?


Zobacz także więcej zdjęć z obszaru Fotografii aranżacyjnej produktów

 

Comments are closed.

× Zapytaj nas na Whatsupp