MENU

Aranżowane zdjęcia żywności

aranżowane zdjęcia żywności

Aranżowane zdjęcia żywności – wzbudź emocje, pobudź apetyt, sprzedaj więcej!


Aranżowane zdjęcia żywności – mieliśmy pyszną przyjemność realizować takie sesje nie raz.

Takie realizacje w branży nazywane są również „stylizacją żywności”. Realizujemy takie zdjęcia na potrzeby karty dań, karty menu dla restauracji czy hoteli, jak również na potrzeby producentów żywności. Aranżowane zdjęcia produktów spożywczych na strony www, to jedna z przyjemniejszych prac, jaką można wykonywać w zawodzie fotografa.

Poniżej kilka przykładowych prac zrealizowanych dla naszych klientów.

fotografia jedzenia

aranżowane zdjęcia żywności

zdjęcia produktów żywnościowych

zdjęcia menu dla restauracji poznań

aranzowane-zdjęcia-zywności- i-produktów

fotografia-reklamowa-zywnosci-zdjecia-stylizowane

aranżowane zdjęcia żywności

aranżowane zdjęcia żywności i produktów

aranzowane-zdjęcia-zywności- i-produktów

 

Aranżowane zdjęcia żywności i produktów spożywczych nie są najłatwiejszą dziedziną fotografii – wymagają sporego doświadczenia, a także wyczucia estetyki, umiejętności kreacji kadru, niczym w malarstwie. To także dawka wiedzy kulinarnej. Trzeba wiedzieć jak sprawić, żeby dany produkt wyglądał apetycznie i zachęcająco. Jak sprawić, żeby „pociekła ślinka”.

Szczególnie obecnie – kiedy ogromne znaczenie ma sprzedaż internetowa, zdalne zamawianie żywności. Apetyczne zdjęcia mogą decydować o Twoim być, albo nie być na rynku.
Prowadzimy również własnego bloga kulinarnego, od kilku lat współpracujemy z magazynem Biokurier publikując na jego łamach przepisy kulinarne.

Ilustrowaliśmy również całą książkę Doroty Traczyk „Legalny doping”. Poza okładką, która jest graficzna, wszystkie zdjęcia w publikacji zostały przez nas wykonane według naszych koncepcji.
Znajdują się w niej zarówno zdjęcia portretowe autorki, zdjęcia lifestyle będące okładką rozdziałów a także ponad trzydzieści zilustrowanych przepisów.

Więcej naszych realizacji z obszaru znajdziecie pod następującymi linkami: fotografii aranżacyjnej produktów oraz  fotografii kulinarnej.

 

Comments are closed.

× Zapytaj nas na Whatsupp