MENU

Aranżowane zdjęcia żywności

aranżowane zdjęcia żywności

Aranżowane zdjęcia żywności – wzbudź emocje, pobudź apetyt, sprzedaj więcej!


Aranżowane zdjęcia żywności – mieliśmy pyszną przyjemność realizować takie sesje nie raz.

Takie realizacje w branży nazywane są również “stylizacją żywności”. Realizujemy takie zdjęcia na potrzeby karty dań, karty menu dla restauracji czy hoteli, jak również na potrzeby producentów żywności. Aranżowane zdjęcia produktów spożywczych na strony www, to jedna z przyjemniejszych prac, jaką można wykonywać w zawodzie fotografa.

Poniżej kilka przykładowych prac zrealizowanych dla naszych klientów.

fotografia jedzenia

aranżowane zdjęcia żywności

zdjęcia produktów żywnościowych

zdjęcia menu dla restauracji poznań

aranzowane-zdjęcia-zywności- i-produktów

fotografia-reklamowa-zywnosci-zdjecia-stylizowane

aranżowane zdjęcia żywności

aranżowane zdjęcia żywności i produktów

aranzowane-zdjęcia-zywności- i-produktów

 

Zdjęcia żywności nie są najłatwiejszą dziedziną fotografii – wymagają sporego doświadczenia, a także wyczucia estetyki, umiejętności kreacji kadru, niczym w malarstwie.
To także dawka wiedzy kulinarnej. Trzeba wiedzieć jak sprawić, żeby dany produkt wyglądał apetycznie i zachęcająco. Jak sprawić, żeby “pociekła ślinka”.

Szczególnie obecnie – kiedy ogromne znaczenie ma sprzedaż internetowa, zdalne zamawianie żywności. Apetyczne zdjęcia mogą decydować o Twoim być, albo nie być na rynku.
Prowadzimy również własnego bloga kulinarnego, od kilku lat współpracujemy z magazynem Biokurier publikując na jego łamach przepisy kulinarne.
Produkty z którymi pracujemy są wyłącznie wegetariańskie i wegańskie – z założeń etycznych nie fotografujemy produktów mięsnych.
Wspieramy również etyczne marki – żywności wegańskiej, wegetariańskiej, a także kosmetyków nie testowanych na zwierzętach.

Więcej naszych realizacji z obszaru fotografii kulinarnej znajdziecie TUTAJ

 

Comments are closed.