MENU

Profesjonalna fotografia biznesowa

Profesjonalna fotografia biznesowa jest niezbędnym elementem świadomego budowania wizerunku.

Profesjnalna fotografia biznesowa wykonana w Poznaniu – sesja fotograficzna poprzedzona była spotkaniem oraz kilkuetapową konsultacją wizerunkową. Jest ona możliwa w sesji biznesowej premium. Jest ona w naszej pracy niezbędnym elementem wykonania świadomej fotografii. Niezwykle ważne jest to, czym osoba fotografowana się zajmuje, kto jest odbiorcą docelowym, jaki komunikat zdjęciami chce przekazać swojemu odbiorcy oraz gdzie i w jakich formatach zdjęcia będą używane. Kontaktujemy się face to face, poprzez spotkanie online, jak również przez telefon.

Świadome budowanie wizerunku nie ma nic wspólnego z kreacją sztucznego świata. Naszym celem jest pokazanie spójnego oblicza z wykonywaną działalnością. Dlaczego? Ponieważ, kiedy komunikat pisany lub mówiony jest niespójny z komunikatem, który przekazujemy zdjęciami, wzbudzamy tym samym nieufność naszych odbiorców. Po konsultacji przygotowujemy dla naszych klientów propozycję charakteru sesji i miejsca gdzie mogłaby się odbyć. Doradzamy również w kwestii ubioru i elementów scenograficznych – tak, by efekt końcowy był odzwierciedleniem  osobowości portretowanej osoby.


profesjonalna fotografia biznesowa

profesjonalna fotografia biznesowa

 

Podczas sesji pracujemy autorskimi metodami, by uzyskać określony, zamierzony efekt, żeby na zdjęciu, oprócz fotografowanej osoby zawrzeć emocję, myśl, przekaz.
Jest to niezwykle ważne. Każde napięcie mięśni ciała i twarzy jest widoczne w końcowej fotografii.
Na każdego znajdujemy inny sposób, by poczuł się na sesji swobodnie. Osiągamy dzięki temu świetne efekty!

Poniższa sesja to jeden z przykładów kilkudziesięciu sesji przez nas wykonanych. Cechuje nas troska o każdy detal, począwszy od znalezienia lokacji, poprzez pomoc w doborze stylizacji, pracę na sesji zdjęciowej oraz charakter postprodukcji.

 

profesjonalna fotografia biznesowa

profesjonalna fotografia biznesowa

 

Na czym polega magia dobrej fotografii biznesowej?

Magia fotografii polega przede wszystkim na tym, że w zatrzymanym przez ułamek sekundy obrazie jesteśmy w stanie schwytać i uwiecznić emocje, myśl, a nawet duszę człowieka.
Bycie dobrym fotografem produktowym/reklamowym wcale nie oznacza, że będziemy umieli wykonać też świetny portret.
Ten wymaga doświadczenia, umiejętności komunikacyjnych, psychologicznych, dużej empatii i dyskrecji jednocześnie. Zbudowania atmosfery i klimatu.
Profesjonalna fotografia biznesowa to nie tylko super sprzęt fotograficzny i umiejętność fotomanipulacji w postprodukcji. Jest to przede wszystkim umiejętność zobaczenia drugiego człowieka prawdziwym. A nastepnie oddania tego obrazu na zdjęciach.

 

profesjonalna fotografia biznesowa

profesjonalna fotografia biznesowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio w dziedzinie profesjonalnej fotografii biznesowej i wizerunkowej.  

Comments are closed.

× Zapytaj nas na Whatsupp