MENU

Zasady współpracy

„Bądź niezaprzeczalnie dobry. Żaden wysiłek marketingowy nie będzie dla tego substytutem.” – Anthony Volodkin


Każdą z naszych realizacji, zaczynamy od rozmowy.
Nie zdziwcie się, jeżeli będziemy zadawać dużo pytań – one świadczą tylko o tym, że chcemy jak najlepiej rozpoznać Wasze potrzeby, specyfikę Waszego produktu oraz cechy grupy docelowej, do jakiej kierujecie Wasz produkt.

Przecież, finalnie chodzi tak naprawdę o sprzedaż produktów, prawda?

Na kolejnym etapie tworzymy brief oraz na jego podstawie dopiero wycenę dedykowaną dla Was.
Na próżno szukać na naszej stronie cennika – koszt produkcji zdjęcia zależy od tak wielu czynników, dlatego w trosce o Wasze i nasze portfele – jak najlepszy krawiec, szyjemy wyceny na miarę.

Na tym etapie również uzgadniamy warunki płatności: jeżeli jesteś nowym klientem, niech nie zdziwi Cię fakt, iż zanim przystąpimy do realizacji, otrzymasz od nas fakturę zaliczkową.
Ze stałymi Klientami wypracowujemy dedykowane rozwiązania, korzystne dla obu stron.

Po zakończeniu formalności przechodzimy do ustalenia końcowej koncepcji i zabieramy się jak mróweczki do pracy.
W zależności od tego, z jakich elementów składa się Twoje zlecenie, dobieramy właściwy zespół do jego realizacji, tak, żeby był efektywny, a efekt pracy – efektowny!

Kiedy już to, co w naszych umysłach dotąd było, zrealizowane zostało, przedstawiamy Tobie nasze dzieła w postaci proof’ów do wyboru.
Następnie, kiedy już wybierzesz te najdoskonalsze, kierujemy je do postprodukcji – i tam w rękach naszych retuszerów nabierają ostatecznego kształtu.

Po finalnym zaakceptowaniu obrobionych zdjęć (w małych rozmiarach), opłaceniu drugiej części faktury, pozostaje dopełnić formalności (przekazania praw do wizerunku modelek/modeli, przekazanie autorskich praw majątkowych, odesłanie Twoich produktów etc.).

A później wszystko zaczynamy od początku 🙂

Jeżeli chcesz, żebyśmy przygotowali dla Ciebie dedykowaną wycenę sesji zdjęciowej – skontaktuj się z nami!


Zobacz także:
CO ROBIMY     GDZIE PRACUJEMY     ZASADY WSPÓŁPRACY     NASZA OFERTA     PORTFOLIO