MENU

O Nas – Agencja Fotograficzna z Pasją | Poznaj Nas Lepiej | CosmoFoto

Misją butikowej agencji Cosmo Foto, jest z zaangażowaniem i pasją kreować spersonalizowane realizacje fotograficzne i filmowe służące firmom, markom oraz markom osobistym w rozwoju, sprzedaży produktów czy przyciągnięciu większej ilości klientów.

Stworzyłam butikową agencję fotograficzną, by pomagać firmom i markom, markom osobistym tworzyć treści wizualne na najwyższym poziomie, wyróżniające je na rynku spośród konurencji.

Kilkanaście lat temu, byłam po drugiej stronie aparatu i komputera, pracując w korporacjach na wysokich marketingowych stanowiskach, zlecając realizacje kreatywne, fotograficzne, firmowe różnym agencjom.
Dzięki temu poznałam sposób pracy w wielopoziomowych firmach, to, z czym zmaga się marketingowiec lub osoba, która ma w zakresie obowiązków organizowanie działań promocyjnych marki/firmy.
Byłam w miejscu osoby, która musi znaleźć odpowiedniego wykonawcę, pozyskać kilka wycen, przedstawić oferty przełożonym i kontaktować się z potencjalnymi wykonawcami.
Byłam w miejscu osoby, która odpowiada za realizację projektu z wybranym wykonawcą.

Zawsze moim marzeniem było połączenie mojego psychologicznego wyształcenia, zamiłowania do pięknych wysokiej jakości przedmiotów, talentów kreatywnych, pasji fotograficznej oraz wielu umiejętności organizacyjnych, widzenia projektów „z lotu ptaka”, a także kierowania się w pracy sercem.

Stworzyłam więc 12 lat temu, Cosmo Foto, obecnie jedną z najlepszych agencji fotograficzno-filmowych, by z zaangażowaniem pomagać wyjątkowym firmom i markom tworzyć spersonalizowane treści, świetne zdjęcia i filmy, które wyróżnią je na rynku, zbudują wizerunek, zwiększą sprzedaż, przyciągną klientów.

Jestem głównym fotografem w Cosmo Foto, osobiście zajmuję się kontaktem z klientem, przygotowaniem koncepcji i produkcją projektów. W sesjach aranżowanych wykonuję całościowo set design.

W projektach wymagających udziału stylistów, wizażystów, fryzjerów, dodatkowych fotografów, filmowców, operatorów drona, grafików – tworzę do danego projektu dobrany dedykowany zespół świetnych fachowców.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Co zyskasz współpracując ze mną?

  1. Czas na spokojną kawę! Zdejmę Tobie z głowy wiele zadań – mam przetarte ścieżki, moje wieloletnie doświadczenie da Ci komfort pracy z profesjonalistami, a przy tym fajnymi, serdecznymi ludźmi, którzy życzą Twojej firmie dobrze i chętnie pomogą w jej rozwoju.
  2. Efektywność! Twoja praca przyspieszy dzięki łatwości kontaktu – jesteśmy dostępni różnymi kanałami komunikacji, co sprawia, że szybko uzyskasz niezbędne informacje.
  3. Jakość – możesz być pewien, że praca, którą dla Ciebie wykonamy będzie spełniała Twoje oczekiwania, a nawet je wyprzedzi.
  4. Poczucie satysfacji, że masz zdjęcia i filmy, które pasują tam, gdzie miały pasować (stylem, formatem, kadrem etc.), znamy się na swojej pracy.
  5. Świetne realizacje, dopasowane do charakteru Twojej marki, pokazujące produkt z najlepszej strony! Otrzymasz od nas zdjęcia/filmy odzwierciedlające Twoją markę, wyróżniające ją pośród konkurencji, stworzone świadomie.

Poczytaj, opinie o współpracy z Cosmo Foto.

Żałuję, że tak późno się poznaliśmy!

Od samego początku współpraca była płynna i efektywna. Pani Fotograf zadawała pytania dotyczące mojej wizji i celów, co pozwoliło jej lepiej zrozumieć, czego oczekuję od sesji. Profesjonalne podejście i uwaga na szczegóły były niezwykle imponujące, a komunikacja była klarowna i skuteczna 🙂 Gorąco polecam! p.s Żałuję, że tak późno się poznaliśmy!

Forceband
Sesja relamowa produtów / Forceband

Zdecydowanie polecam pracę z tym studiem. Zdjęcia wykonane profesjonalnie, kompleksowo i szybko.

Anna Gwiaździńska / Drumo
Sesja reklamowa odzieży kolarskiej

Polecamy 🙂

Polecamy 🙂

Szymon Szczepkowski / Paryskie Perfumy
Zdjęcia produktowe / reklamowe

Zdjęcia już na siebie pracują!

Mega profesjonalnie, zdjęcia są oszałamiające. Już na siebie pracują.

Jakub Rymer / Erplast
Zdjęcja hal produkcyjnych i pracowników

Zdjęcia technicznie doskonałe, wspaniale oddają emocje.

Bardzo profesjonalna firma fotograficzna, której usługi są na naprawdę wysokim poziomie! Zdjęcia wykonane przez tę firmę są nie tylko technicznie doskonałe, ale również wspaniale oddają emocje i atmosferę uchwyconych momentów. Firma ta zawsze poświęca czas na zrozumienie potrzeb swoich klientów i dostarcza zdjęcia, które spełniają oczekiwania. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług fotograficznych.

Blazej Hamrouche / Ultra Lyte
Zdjęcia produktu od aranżacji po reklamowe
sesja kosmetyków z modelkami

Najlepsi z najlepszych!

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i rewelacyjne efekty. Najlepsi z najlepszych! 🙂

Karolina Bajor / Modelka
Sesja kosmetyków z modelkami

Skupienie na detalach

Rzeczywiście jakość super, widać to skupienie na detalach i ciekawy koncept.

Emil Bartnicki / Bartek
Kreatywne zdjęcia aranżowane obuwia

Pełen profesjonalizm!

Super współpraca! Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam usługi Cosmo Foto Studio!

Ula Wilczyńska / Max Media
Zdjęcia biznesowe

Fotograf do zadań specjalnych.

Polecam. Polecam. Polecam. Fotograf do zadań specjalnych. I do takich zwykłych tez 🙂 Zdjęcia wychodzą niesamowicie.

Adam Turowiec / Sery Łomnickie
Zdjęcia aranżowane produktów

Sprawna współpraca

Piękne zdjęcia, sprawna współpraca – bardzo polecamy.

Karol Przybylak / Biokurier
Przepisy kulinarne, zdjęcia do książek etc.

Jedna z najlepszych agencji fotograficznych w Polsce!

Indywidualne podejście do wizji i pomysłów klienta oraz profesjonalna realizacja sprawia, że Cosmofoto jest jedną z najlepszych agencji fotograficznych w Polsce. Zdecydowanie polecam 🙂

Martyna Żegota / Espeo
Zdjęcia wizerunkowe firmy i zespołu

Wrócę tu na kolejną sesję!

Szczerze polecam współpracę z Panią Marią. Fajny kontakt, zaangażowanie i inwencja. Dostałem kompleksową usługę za konkurencyjną cenę. Zdjęcia są mega:) Wrócę tu na kolejną sesję!

Andrzej Popłoński / Moyago

Fajna współpraca i świetne rezultaty

Tak lubię pracować – fajna współpraca i świetne rezultaty pomimo kilku godzin ciężkiej pracy w trudnych warunkach. Dziękuję!

Marek Walczak
Sesja reklamowo – wizerunkowa

Świetna sesja w świetnej atmosferze

Pełen profesjonalizm, efektem naszej współpracy była świetna sesja przeprowadzona w świetnej atmosferze i dająca rewelacyjne rezultaty 🙂

Damian Mickowski / Lamigo
Sesja zdjęciowa z fotomontażem

Rezultat przewyższył oczekiwania

Bardzo profesjonalnie wykonana produktowa sesja zdjęciowa. Rezultat przewyższył oczekiwania. Przed nami jeszcze wiele wspólnych projektów 🙂 Polecam!

Milena Zielonka / Nectaria
Zdjęcia kosmetyków na stronę www oraz do social media

Profesjonalistka w każdym calu

Maria to profesjonalistka w każdym calu, uwielbiam z nią współpracować i tworzyć artystyczne dzieła. Doskonale opanowała sztukę fotografowania zarówno dla biznesu jak i kreatywnego oraz zgodnie z aktualnymi trendami.

Katarzyna Konopa / Pink Mink Studio
Sesje okładkowe Viva Vege

Świetne pomysły

Fantastyczna współpraca, polecam każdemu! Usługa dostarczona na wysokim poziomie, w krótkim czasie. Pani Maria oferuje nie tylko profesjonalne wykonane usługi, ale ma też świetne pomysły, na pewno skorzystam jeszcze nie raz i będę polecać dalej 🙂 Pani Marysiu- dziękujemy za mega sesję !

Magdalena Król / Moyago
Zdjęcia produktowe oraz aranżowane

Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami

Polecam serdecznie. Przemiła współpraca i profesjonalne zdjęcia. Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami. (I wrócili 😉 przyp. C.F.)

Kacper Gawryluk / CCEU
zdjęcia reklamowe produktów
zdjęcia wizerunkowe fabryki okien

Zdjęcia wyszły świetnie!

Profesjonalne podeście do każdego projektu – sesja wizerunkowa hal produkcyjnych przeprowadzona bardzo szybko. Zdjęcia wyszły świetnie! Polecam! 🙂

Michał Cybulski / WnD
Sesja wizerunkowa hal produkcyjnych

Sesja przygotowana w najdrobniejszych szczegółach

Świetna, bardzo zaangażowana i profesjonalna agencja. Sesja przygotowana w najdrobniejszych szczegółach z bardzo kreatywnym podejściem. Terminowość połączona z elastycznością i komunikacją na najwyższym poziomie. Zdjęcia wyszły niezwykłe. Bardzo polecam!

Agnieszka Jałukowicz
Sesja reklamowa produktów

Wiele kreatywnych pomysłów

Współpraca z CosmoFoto to była dla nas przyjemność. Pełen profesjonalizm, wiele kreatywnych pomysłów i przemiła atmosfera. Mamy nadzieję na kolejne wspólne projekty.

Bolsius Polska
Sesja lifestyle na Instagram

Co mnie wyróżnia od wielu fotografów?

  1. Wieloletnie wielowymiarowe doświadczenie, połączenie wielu unikalnych talentów.
  2. Setki wykonanych sesji, wieloelementowych produkcji, setki tysięcy stworzonych zdjęć, dziesiątki zbudowanych zespołów projektowych. Sesje realizowane do magazynów, na okładki, sesje gwiazd, sesje artystyczne do kalendarzy, ilustrowanie książek, w Polsce i za granicą, dla polskich i zagranicznych marek.
  3. Bycie magistrem psychologii z podyplomowymi studiami Zarządzania Zespołami w praktyce wraz z wieloma godzinami spędzonymi w pracy z ludźmi nad ich rozwojem, bycie wykładowcą Psychologii i Maretingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (w latach 2008-2012), praca zawodowa na wysokich stanowiskach marketingowych w dużych polskich i zagranicznych firmach.
  4. Kierowanie się intuicją w pracy kreatywnej, dzięki czemu realizacje są niepowtarzalne.
  5. Zamiłowanie do piękna, produktów wysokiej jakości i usług wysokiej jakości.

Zapraszam do kontaktu

Mary Zubowicz
m.zubowicz@cosmofoto.pl
tel. + 48 733 522 200

× Zapytaj nas na Whatsupp