MENU

Swoje marzenie, którym jest Agencja Fotograficzna Cosmo Foto Studio, świadcząca usługi fotograficzne, marketingowe i kreatywne na wysokim poziomie, buduję od 2011 r.


Z wykształcenia jestem psychologiem, przez lata pracowałam na wysokich stanowiskach w działach marketingu i public relations zarządzając zespołami, wiele godzin spędziłam na salach wykładowych, prowadząc warsztaty, poradnictwo, ucząc psychologii i marketingu, a także świadomego budowania wizerunku. Fotografuję od 15 lat, z czego od 10 zajmuję się fotografią komercyjną. Zdobyte wielowymiarowe doświadczenie ukształtowało mnie w wyjątkowy sposób.

Tworzę zdjęcia w bardzo świadomy, kreatywny sposób, przede wszystkim dokonując w pierwszej kolejności analizy co i komu ma powiedzieć wykonana sesja zdjęciowa. Obraz, to przecież doskonałe źródło komunikacji, prawda? To, że jestem psychologiem, ma ogromny wpływ na metody pracy podczas sesji – wypracowałam sprawdzone narzędzia, dzięki którym osiągamy zamierzone efekty! Pracując ze mną, z moją Agencją Fotograficzną, zyskujesz wyjątkowego partnera.

Pracę naszej Agencji Fotograficznej charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość.
Potrafimy również elastycznie podejść do budżetu realizacji i w różnych ramach, zaproponować różne rozwiązania.
W moich rękach poczujesz się zaopiekowany.

W pracy z Klientem najważniejsza jest dla mnie, oprócz terminowości oraz prawdziwej jakości, jest wzajemna relacja i szacunek. 

Jeżeli takiego partnera szukasz do współpracy, jeżeli z moją agencją będzie Ci po drodze – zapraszam na pyszną kawę, ona zawsze jest dobrym pretekstem, by porozmawiać o realizacjach, które dla Ciebie wykonamy.

Agencja Fotograficz

Mary Zubowicz

Zapraszam do kontaktu!

na Poznań


Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić 🙂

Nasza agencja fotograficzna specjalizuje się w produkcji sesji zdjęciowych od kilku lat. Kompleksowo zajmujemy się takimi elementami jak:

Wykonujemy sesje zdjęciowe współpracując w pełni online, a także najczęściej w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy:

Jako agencja fotograficzna i kreatywna, dla naszych Klientów realizujemy również: