MENU

„Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego.”
Tony Gaskins

Maria Anna Zubowicz
fot. K. Czechowski

Swoje marzenie, którym jest Agencja Fotograficzna, świadcząca usługi fotograficzne na wysokim poziomie, buduję od 2011 r.

Z wykształcenia jestem psychologiem, przez lata pracowałam na wysokich stanowiskach w działach marketingu i public relations, nigdy nie przestałam mieć również kontaktu z psychologią, prowadząc nadal szkolenia, warsztaty, poradnictwo – dzięki temu wiem, jak jest po drugiej stronie, czyli Twojej, mój przyszły Kliencie!

Fotografuję od 13 lat, z czego od 8 zajmuję się fotografią komercyjną. Zdobyte wielowymiarowe doświadczenie ukształtowało mnie w wyjątkowy sposób.

Tworzę zdjęcia w bardzo świadomy, kreatywny sposób, przede wszystkim dokonując w pierwszej kolejności analizy co i komu ma powiedzieć wykonana sesja zdjęciowa. Obraz, to przecież doskonałe źródło komunikacji, prawda?

To, że jestem psychologiem, ma ogromny wpływ na metody pracy podczas sesji – wypracowałam sprawdzone narzędzia, dzięki którym osiągamy zamierzone efekty!


Pracując ze mną, z moją Agencją Fotograficzną, zyskujesz wyjątkowego partnera: fotografa, który nie tylko potrafi ustawić światło i wykonać retusz na wysokim poziomie, ale przede wszystkim profesjonalistę, który zajmie się produkcją sesji zdjęciowej dla Twojej firmy od a do z, a do tego dołoży jeszcze nieco ziarenek świadomego tworzenia wizerunku i budowania komunikacji z klientem poprzez obraz.
Super, prawda? 🙂


Po kilku latach obecności na rynku fotografii komercyjnej wyspecjalizowałam się w fotografii mody, zdjęciach portretowych, fotografii reklamowej, zdjęciach kulinarnych oraz fotografii sportowej.

Moją pracę charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość – i to jest wartość, z której nie rezygnuję nigdy.
Potrafię również elastycznie podejść do budżetu sesji i w różnych ramach, zaproponować różne rozwiązania.
W moich rękach poczujesz się zaopiekowany: zadbam o dobór właściwego zespołu do realizacji oraz zajmę się całościowo produkcją sesji zdjęciowej.

W pracy z Klientem najważniejsza jest dla mnie, oprócz terminowości oraz prawdziwej jakości, jest wzajemna relacja i szacunek. 

Jeżeli takiego partnera szukasz do współpracy, jeżeli z moją agencją będzie Ci po drodze – zapraszam na pyszną kawę, ona zawsze jest dobrym pretekstem, by porozmawiać o zdjęciach, które dla Ciebie wykonam.

Mary Zubowicz

Agencja Fotograficzna Poznań