MENU

Odkryj Siłę Fotografii Reklamowej – Zaufaj Profesjonalistom | CosmoFoto

Zdjęcia lifestyle, do katalogów i publikacji, zdjęcia na potrzeby stron internetowych.

Przemyślana i pięknie wykonana fotografia reklamowa powinna być składową każdego biznesu.

W profesjonalnej fotografii reklamowej mamy 10-letnie doświadczenie. Zajmowaliśmy się produkcją sesji dla takich marek m.in. jak: Allegro, OtoDom, Solano, Kross, Dealz, Adler.

Nie bez wpływu na naszą pracę jest wykształcenie psychologiczne, jak i wieloletnie doświadczenie w działach marketingu w korporacjach, dlatego też znamy cały proces produkcji z obu stron.

Fotografia reklamowa może dotyczyć zarówno marki, jak i produktu.
Może budować emocje, skojarzenia, wizerunek, albo wzmacniać sprzedaż produktu poprzez pokazanie jego zastosowania w odpowiedniej scenerii.
To obszar fotografii, która wymaga od nas największego zaangażowania, ale również daje możliwość kreatywności i połączenia wielu dziedzin.

Jak wygląda proces produkcji sesji reklamowej produktu lub marki?

 
Na początku współpracy przede wszystkim zadajemy dużo pytań.
Wyznajemy filozofię, że samo zdjęcie jest narzędziem, pierwotny wobec niego jest przekaz i jego cel – dopiero na tej podstawie dobieramy odpowiednie środki do zrealizowania zdjęć.Fotografia reklamowa jest niewerbalnym sposobem komunikacji z klientem docelowym, dlatego też niezmiernie ważny jest sam proces przygotowania przed właściwą sesją lub sesjami. Z naszej strony możecie liczyć na bardzo świadomą pracę przy tworzeniu sesji – patrzymy dużo dalej i widzimy dużo głębiej.Na podstawie odpowiedzi na pytania tworzymy scenariusz i harmonogram, a po jego zaakceptowaniu zajmujemy się całą produkcją, w zależności od środków potrzebnych do realizacji sesji, m.in. szukamy modeli/modelek, odpowiedniej lokacji, przygotowujemy wszelkie dodatki, scenografię i stylizację, czyli wszystko, co niezbędne, by mogły powstać profesjonalne zdjęcia.

Przy produkcji pracujemy z klientem na planie, ale również całkowicie zdalnie – akceptując poszczególne etapy online.Rodzajów i styli zdjęć, jakie w dziedzinie fotografii reklamowej możemy wykonać jest nieskończenie wiele, wykonaliśmy dziesiątki takich sesji, a żadna nie była powtarzalna. Wielu z naszych realizacji nie możemy pokazywać w naszym portfolio ze względów obwarowań umowy – m.in. zdjęć reklamowych kosmetyków, opakowań do kosmetyków hotelowych, czy firm z branży wellness.Wykonujemy także aranżowane zjęcia produktów na potrzeby Instagrama, Social Media.
Kliknij i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

× Zapytaj nas na Whatsupp