MENU

Aranżowane zdjęcia produktowe inaczej zwane też stylizowanymi, to niezbędny rodzaj zdjęć dla każdej marki. Stworzymy magnetyczne i wyjątkowe zdjęcia Twoich produktów.| CosmoFoto


Szukasz fotografa, który wykona magnetyczne, piękne i wysokiej jakości różnorodne zdjęcia produktowe, zarówno do sklepu internetowego, na platformy sprzedażowe, na strony www, czy do mediów społecznościowych? Jesteś we właściwym miejscu! 🙂

Stworzymy dla Twojej Marki magnetyczne, wyjątkowe zdjęcia aranżowane, pokazujące produkt w zastosowaniu lub kreatywnie, zdjęcia, które będą skutecznie sprzedawały Twój produkt i budowały więź z odbiorcą.

Wykonamy dla Ciebie świetne aranżowane zdjęcia produktowe w naszej pięknej pracowni i mamy w tym już kilkunastoletnie doświadczenie. Posiadamy bazę dodatków do zdjęć, do każdej realizacji dokupujemy kolejne. Dla wymagających marek przygotowujemy niepowtarzalne i zarezerwowane scenografie.

Wykonujemy sesje zdjęciowe aranżowane dla przeróżnych produktów, od kosmetyków przez sprzęty domowe po obuwie.

Oprócz zdjęć aranżacyjnych jednocześnie realizujemy zdjęcia produktów do e-commerce, klasyczne na białym tle, na modelkach, na nodze/dłoni etc.

Zobacz w galerii, jak mogą wyglądać realizacje dla Twojej marki.

Stylizowane zdjęcia produktów to wyższy poziom fotografii. Bywa, że tego typu produkcje wykonuje fotograf, który zajmuje się całościowo tworzeniem mini scenografii. Przy sesjach dla większych marek pracują zespoły składające się z set designera, fotografa, asysty. Realizacja takich zdjęć wymaga dużo więcej zaangażowania i jest bardziej kosztowna, niż tradycyjne zdjęcia produktowe.

Aranżowane zdjęcia produktowe zyskały popularność wraz z potrzebą tworzenia pięknych i angażujących treści wizualnych. Stosowane są w przestrzeni internetowej, a w szczególności na Instagram.
Coraz więcej marek otwiera się na stosowanie aranżowanych zdjęć produktowych, still life, jako świetnego sposobu prezentacji produktu. Znajdują one zastosowanie nie tylko w profilach społecznościowych, używa ich się również na stronach www, sklepach internetowych.

Z angielskiego Still life, fotografia martwej natury, artystyczna forma fotografii produktowej i reklamowej. Używana do przestawiania obiektów nieożywionych, z reguły nie dużej wielkości. Podobnie jak w malarstwie ogromne znaczenie ma tutaj kompozycja, światło i kolor.


Realizujemy aranżowane zdjęcia produktowe już od kilku lat. Możemy przygotować aranżacje na różnych poziomach zaawansowania. Dostępne są przeróżne: lifestyle, rystykalny, nowoczesny, artystyczny, inne zgodnie z zapotrzebowaniem i stylem marki.


Wykonujemy również sesje zdjęciowe produktów z modelami, modelkami. Mogą to być zdjęcia aranżowane z wykorzystaniem np. tylko dłoni, a mogą być sesje lifestyle pokazujące zastosowanie produktu w szerszym kontekście.
Zdjęcia reklamowe produktów z modelami wymagają zaangażowania i przygotowań sesji przed samą jej realizacją. Zajmujemy się kompleksowo produkcją takich sesji. Na produkcję sesji zdjęciowej składa się: koncepcja ustalana z klientem, znalezienie lokacji, modelek, modeli, przygotowanie scenografii, zarządzanie zespołem na sesji oraz profesjonalna postprodukcja.

Zdjęcia reklamowe produktów z modelami

zdjęcia reklamowe produktów z modelami

Węższą specjalizacją fotografii aranżacyjnej jest fotografia produktów kulinarnych. Od kilku lat tworzymy zdjęcia kulinarne wraz z przygotowaniem receptur do magazynów kulinarnych i książek, wydawnictw. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio z tego obszaru.

Zdjęcia produktów kulinarnych wraz z recepturami


Żałuję, że tak późno się poznaliśmy!

Od samego początku współpraca była płynna i efektywna. Pani Fotograf zadawała pytania dotyczące mojej wizji i celów, co pozwoliło jej lepiej zrozumieć, czego oczekuję od sesji. Profesjonalne podejście i uwaga na szczegóły były niezwykle imponujące, a komunikacja była klarowna i skuteczna 🙂 Gorąco polecam! p.s Żałuję, że tak późno się poznaliśmy!

Forceband
Sesja relamowa produtów / Forceband

Zdecydowanie polecam pracę z tym studiem. Zdjęcia wykonane profesjonalnie, kompleksowo i szybko.

Anna Gwiaździńska / Drumo
Sesja reklamowa odzieży kolarskiej

Polecamy 🙂

Polecamy 🙂

Szymon Szczepkowski / Paryskie Perfumy
Zdjęcia produktowe / reklamowe

Zdjęcia już na siebie pracują!

Mega profesjonalnie, zdjęcia są oszałamiające. Już na siebie pracują.

Jakub Rymer / Erplast
Zdjęcja hal produkcyjnych i pracowników

Zdjęcia technicznie doskonałe, wspaniale oddają emocje.

Bardzo profesjonalna firma fotograficzna, której usługi są na naprawdę wysokim poziomie! Zdjęcia wykonane przez tę firmę są nie tylko technicznie doskonałe, ale również wspaniale oddają emocje i atmosferę uchwyconych momentów. Firma ta zawsze poświęca czas na zrozumienie potrzeb swoich klientów i dostarcza zdjęcia, które spełniają oczekiwania. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług fotograficznych.

Blazej Hamrouche / Ultra Lyte
Zdjęcia produktu od aranżacji po reklamowe
sesja kosmetyków z modelkami

Najlepsi z najlepszych!

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i rewelacyjne efekty. Najlepsi z najlepszych! 🙂

Karolina Bajor / Modelka
Sesja kosmetyków z modelkami

Skupienie na detalach

Rzeczywiście jakość super, widać to skupienie na detalach i ciekawy koncept.

Emil Bartnicki / Bartek
Kreatywne zdjęcia aranżowane obuwia

Pełen profesjonalizm!

Super współpraca! Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam usługi Cosmo Foto Studio!

Ula Wilczyńska / Max Media
Zdjęcia biznesowe

Fotograf do zadań specjalnych.

Polecam. Polecam. Polecam. Fotograf do zadań specjalnych. I do takich zwykłych tez 🙂 Zdjęcia wychodzą niesamowicie.

Adam Turowiec / Sery Łomnickie
Zdjęcia aranżowane produktów

Sprawna współpraca

Piękne zdjęcia, sprawna współpraca – bardzo polecamy.

Karol Przybylak / Biokurier
Przepisy kulinarne, zdjęcia do książek etc.

Jedna z najlepszych agencji fotograficznych w Polsce!

Indywidualne podejście do wizji i pomysłów klienta oraz profesjonalna realizacja sprawia, że Cosmofoto jest jedną z najlepszych agencji fotograficznych w Polsce. Zdecydowanie polecam 🙂

Martyna Żegota / Espeo
Zdjęcia wizerunkowe firmy i zespołu

Wrócę tu na kolejną sesję!

Szczerze polecam współpracę z Panią Marią. Fajny kontakt, zaangażowanie i inwencja. Dostałem kompleksową usługę za konkurencyjną cenę. Zdjęcia są mega:) Wrócę tu na kolejną sesję!

Andrzej Popłoński / Moyago

Fajna współpraca i świetne rezultaty

Tak lubię pracować – fajna współpraca i świetne rezultaty pomimo kilku godzin ciężkiej pracy w trudnych warunkach. Dziękuję!

Marek Walczak
Sesja reklamowo – wizerunkowa

Świetna sesja w świetnej atmosferze

Pełen profesjonalizm, efektem naszej współpracy była świetna sesja przeprowadzona w świetnej atmosferze i dająca rewelacyjne rezultaty 🙂

Damian Mickowski / Lamigo
Sesja zdjęciowa z fotomontażem

Rezultat przewyższył oczekiwania

Bardzo profesjonalnie wykonana produktowa sesja zdjęciowa. Rezultat przewyższył oczekiwania. Przed nami jeszcze wiele wspólnych projektów 🙂 Polecam!

Milena Zielonka / Nectaria
Zdjęcia kosmetyków na stronę www oraz do social media

Profesjonalistka w każdym calu

Maria to profesjonalistka w każdym calu, uwielbiam z nią współpracować i tworzyć artystyczne dzieła. Doskonale opanowała sztukę fotografowania zarówno dla biznesu jak i kreatywnego oraz zgodnie z aktualnymi trendami.

Katarzyna Konopa / Pink Mink Studio
Sesje okładkowe Viva Vege

Świetne pomysły

Fantastyczna współpraca, polecam każdemu! Usługa dostarczona na wysokim poziomie, w krótkim czasie. Pani Maria oferuje nie tylko profesjonalne wykonane usługi, ale ma też świetne pomysły, na pewno skorzystam jeszcze nie raz i będę polecać dalej 🙂 Pani Marysiu- dziękujemy za mega sesję !

Magdalena Król / Moyago
Zdjęcia produktowe oraz aranżowane

Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami

Polecam serdecznie. Przemiła współpraca i profesjonalne zdjęcia. Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami. (I wrócili 😉 przyp. C.F.)

Kacper Gawryluk / CCEU
zdjęcia reklamowe produktów
zdjęcia wizerunkowe fabryki okien

Zdjęcia wyszły świetnie!

Profesjonalne podeście do każdego projektu – sesja wizerunkowa hal produkcyjnych przeprowadzona bardzo szybko. Zdjęcia wyszły świetnie! Polecam! 🙂

Michał Cybulski / WnD
Sesja wizerunkowa hal produkcyjnych

Sesja przygotowana w najdrobniejszych szczegółach

Świetna, bardzo zaangażowana i profesjonalna agencja. Sesja przygotowana w najdrobniejszych szczegółach z bardzo kreatywnym podejściem. Terminowość połączona z elastycznością i komunikacją na najwyższym poziomie. Zdjęcia wyszły niezwykłe. Bardzo polecam!

Agnieszka Jałukowicz
Sesja reklamowa produktów

Wiele kreatywnych pomysłów

Współpraca z CosmoFoto to była dla nas przyjemność. Pełen profesjonalizm, wiele kreatywnych pomysłów i przemiła atmosfera. Mamy nadzieję na kolejne wspólne projekty.

Bolsius Polska
Sesja lifestyle na Instagram
× Zapytaj nas na Whatsupp