MENU

Aranżowane zdjęcia produktowe inaczej zwane też stylizowanymi, to obszar fotografii tak naprawdę z pogranicza fotografii produktowej i reklamowej, a sięgające korzeni malarstwa.Aranżowane zdjęcia produktowe zyskały popularność wraz z potrzebą tworzenia pięknych i angażujących treści wizualnych. Stosowane są w przestrzeni internetowej, a w szczególności na Instagram.
Coraz więcej marek otwiera się na stosowanie aranżowanych zdjęć produktowych, still life, jako świetnego sposobu prezentacji produktu. Znajdują one zastosowanie nie tylko w profilach społecznościowych, używa ich się również na stronach www, sklepach internetowych.

Zobacz w galerii, jak mogą wyglądać realizacje dla Twojej marki.

Z angielskiego Still life, fotografia martwej natury, artystyczna forma fotografii produktowej i reklamowej. Używana do przestawiania obiektów nieożywionych, z reguły nie dużej wielkości. Podobnie jak w malarstwie ogromne znaczenie ma tutaj kompozycja, światło i kolor.

Stylizowane zdjęcia produktów to wyższy poziom fotografii. Bywa, że tego typu produkcje wykonuje fotograf, który zajmuje się całościowo tworzeniem mini scenografii. Przy sesjach dla większych marek pracują zespoły składające się z set designera, fotografa, asysty. Realizacja takich zdjęć wymaga dużo więcej zaangażowania i jest bardziej kosztowna, niż tradycyjne zdjęcia produktowe.

Wykonujemy aranżowane zdjęcia produktowe w naszej pracowni i mamy w tym już kilkuletnie doświadczenie. Posiadamy bazę dodatków do zdjęć, do każdej realizacji dokupujemy kolejne. Dla marek, które tego wymagają przygotowujemy niepowtarzalne i zarezerwowane scenografie.


Jak wygląda przebieg naszej współpracy przy takich realizacjach?

Najczęściej klienci wysyłają nam produkty kurierem, po ustaleniu kierunku zdjęć i charakteru dodatków przystępujemy do pracy. Lubimy mieć w takich sesjach wolną rękę. Wykonujemy także realizacje na planie zdjęciowym razem z klientem. Po wykonaniu sesji w zależności od umowy, klient samodzielnie wybiera ujęcia, bądź selekcji dokonujemy my i wysyłamy gotowe zdjęcia, często już z propozycją np. ułożenia na siatce zdjęć na Instagramie.

Zdarza nam się wykonywać zdjęcia również w firmie u klienta, ze względu na specyfikę produktów, np. gdy są to produkty cukiernicze.

Realizujemy aranżowane zdjęcia produktowe już od kilku lat. Możemy przygotować aranżacje na różnych poziomach zaawansowania. Dostępne są przeróżne: lifestyle, rystykalny, nowoczesny, artystyczny, inne zgodnie z zapotrzebowaniem i stylem marki.

Wykonujemy sesje zdjęciowe aranżowane dla przeróżnych produktów, od kosmetyków przez sprzęty domowe po obuwie.


Wykonujemy również sesje zdjęciowe produktów z modelami, modelkami. Mogą to być zdjęcia aranżowane z wykorzystaniem np. tylko dłoni, a mogą być sesje lifestyle pokazujące zastosowanie produktu w szerszym kontekście.
Zdjęcia reklamowe produktów z modelami wymagają zaangażowania i przygotowań sesji przed samą jej realizacją. Zajmujemy się kompleksowo produkcją takich sesji. Na produkcję sesji zdjęciowej składa się: koncepcja ustalana z klientem, znalezienie lokacji, modelek, modeli, przygotowanie scenografii, zarządzanie zespołem na sesji oraz profesjonalna postprodukcja.

zdjęcia reklamowe produktów z modelami

Zdjęcia reklamowe produktów z modelami


Węższą specjalizacją fotografii aranżacyjnej jest fotografia produktów kulinarnych. Od kilku lat tworzymy zdjęcia kulinarne wraz z przygotowaniem receptur do magazynów kulinarnych i książek, wydawnictw. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio z tego obszaru.

Zdjęcia produktów kulinarnych wraz z recepturami


sesja kosmetyków z modelkami

Najlepsi z najlepszych!

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i rewelacyjne efekty. Najlepsi z najlepszych! 🙂

Karolina Bajor / Modelka
Sesja kosmetyków z modelkami

Skupienie na detalach

Rzeczywiście jakość super, widać to skupienie na detalach i ciekawy koncept.

Emil Bartnicki / Bartek
Kreatywne zdjęcia aranżowane obuwia

Pełen profesjonalizm!

Super współpraca! Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam usługi Cosmo Foto Studio!

Ula Wilczyńska / Max Media
Zdjęcia biznesowe

Fotograf do zadań specjalnych.

Polecam. Polecam. Polecam. Fotograf do zadań specjalnych. I do takich zwykłych tez 🙂 Zdjęcia wychodzą niesamowicie.

Adam Turowiec / Sery Łomnickie
Zdjęcia aranżowane produktów

Sprawna współpraca

Piękne zdjęcia, sprawna współpraca – bardzo polecamy.

Karol Przybylak / Biokurier
Przepisy kulinarne, zdjęcia do książek etc.

Jedna z najlepszych agencji fotograficznych w Polsce!

Indywidualne podejście do wizji i pomysłów klienta oraz profesjonalna realizacja sprawia, że Cosmofoto jest jedną z najlepszych agencji fotograficznych w Polsce. Zdecydowanie polecam 🙂

Martyna Żegota / Espeo
Zdjęcia wizerunkowe firmy i zespołu

Wrócę tu na kolejną sesję!

Szczerze polecam współpracę z Panią Marią. Fajny kontakt, zaangażowanie i inwencja. Dostałem kompleksową usługę za konkurencyjną cenę. Zdjęcia są mega:) Wrócę tu na kolejną sesję!

Andrzej Popłoński / Moyago

Fajna współpraca i świetne rezultaty

Tak lubię pracować – fajna współpraca i świetne rezultaty pomimo kilku godzin ciężkiej pracy w trudnych warunkach. Dziękuję!

Marek Walczak
Sesja reklamowo – wizerunkowa

Świetna sesja w świetnej atmosferze

Pełen profesjonalizm, efektem naszej współpracy była świetna sesja przeprowadzona w świetnej atmosferze i dająca rewelacyjne rezultaty 🙂

Damian Mickowski / Lamigo
Sesja zdjęciowa z fotomontażem

Rezultat przewyższył oczekiwania

Bardzo profesjonalnie wykonana produktowa sesja zdjęciowa. Rezultat przewyższył oczekiwania. Przed nami jeszcze wiele wspólnych projektów 🙂 Polecam!

Milena Zielonka / Nectaria
Zdjęcia kosmetyków na stronę www oraz do social media

Profesjonalistka w każdym calu

Maria to profesjonalistka w każdym calu, uwielbiam z nią współpracować i tworzyć artystyczne dzieła. Doskonale opanowała sztukę fotografowania zarówno dla biznesu jak i kreatywnego oraz zgodnie z aktualnymi trendami.

Katarzyna Konopa / Pink Mink Studio
Sesje okładkowe Viva Vege

Świetne pomysły

Fantastyczna współpraca, polecam każdemu! Usługa dostarczona na wysokim poziomie, w krótkim czasie, cena bardzo konkurencyjna. Pani Maria oferuje nie tylko profesjonalne wykonane usługi, ale ma też świetne pomysły, na pewno skorzystam jeszcze nie raz i będę polecać dalej 🙂 Pani Marysiu- dziękujemy za mega sesję !

Magdalena Król / Moyago
Zdjęcia produktowe oraz aranżowane

Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami

Polecam serdecznie. Przemiła współpraca i profesjonalne zdjęcia. Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami. (I wrócili 😉 przyp. C.F.)

Kacper Gawryluk / CCEU
zdjęcia reklamowe produktów
zdjęcia wizerunkowe fabryki okien

Zdjęcia wyszły świetnie!

Profesjonalne podeście do każdego projektu – sesja wizerunkowa hal produkcyjnych przeprowadzona bardzo szybko. Zdjęcia wyszły świetnie! Polecam! 🙂

Michał Cybulski / WnD
Sesja wizerunkowa hal produkcyjnych

Sesja przygotowana w najdrobniejszych szczegółach

Świetna, bardzo zaangażowana i profesjonalna agencja. Sesja przygotowana w najdrobniejszych szczegółach z bardzo kreatywnym podejściem. Terminowość połączona z elastycznością i komunikacją na najwyższym poziomie. Zdjęcia wyszły niezwykłe. Bardzo polecam!

Agnieszka Jałukowicz
Sesja reklamowa produktów

Wiele kreatywnych pomysłów

Współpraca z CosmoFoto to była dla nas przyjemność. Pełen profesjonalizm, wiele kreatywnych pomysłów i przemiła atmosfera. Mamy nadzieję na kolejne wspólne projekty.

Bolsius Polska
Sesja lifestyle na Instagram