MENU

Fotografia – cennik. #cennik-pakiety

Jeżeli szukasz agencji fotograficznej, która wykona dla Twojej firmy zdjęcia i film na miarę Twoich potrzeb i możliwości?
Jesteś we właściwym miejscu!

Masz dwie możliwości: skorzystania z dostępnych pakietów usług, lub wyceny indywidualnej.

W odpowiedzi na zapytania klientów, przygotowaliśmy kilka pakietów dotyczących zdjęć produktowych, zdjęć produktowych w aranżacjach, krótkich filmów na potrzeby social media, oraz zdjęć odzieży/mody. Pozostałe dziedziny fotografii i filmu wymagają indywidualnej wyceny.
Jeżeli dysponujesz określonym budżetem – pisz do nas śmiało!
Zawsze staramy się opracować rozwiązanie korzystne dla obu stron.


Fotografia cennik – pakiety usług.

Kliknij w wybrany rodzaj fotografii i zobacz przygotowane przez nas pakiety. (pakiety dla zdjęć aranżowanych i mody w przygotowaniu)

Zdjęcia produktów w aranżacjach
Zdjęcia odzieży i mody (na modelce i bez)

Nasze realizacje wyceniamy szacując ilość roboczogodzin pracy studia i ilość osób/czasu zaangażowanych w projekt. Do kosztu realizacji zaliczamy także wszystkie dodatkowe materiały/środki, których realizacja wymaga. Dlatego też do wyceny potrzebujemy poznać jak najwięcej szczegółów.

Możesz napisać do nas e-mail podając niezbędne informacje. Możesz również poprosić o kontakt telefoniczny, wówczas zadamy kilka (lub -naście) pytań. Następnie maksymalnie dnia następnego otrzymasz dedykowaną wycenę dla swojej firmy/marki.

Przygotowanie wyceny, w zależności od ilości elementów realizacji zajmuje nam od 30 min. do nawet i dwóch godzin.

Masz zatem gwarancję, że przygotowana w taki sposób wyceniona wartość naszej pracy zawsze odpowiada naszemu zaangażowaniu.

Mamy 10 lat doświadczenia w produkcji sesji zdjęciowych – jesteśmy w stanie zrealizować produkcję sesji zdjęciowej oraz filmu w każdym budżecie (z poszanowaniem wartości naszej pracy 🙂 ).

Pracujemy na różnych budżetach, zarówno ekonomicznych, jak i premium,

Realizujemy sesje zdjęciowe całkowicie zdalnie (tak, że z klientem słyszymy się tylko przez telefon lub widzimy na Skype, a także stacjonarnie w Bydgoszczy (jesteśmy tu na stałe), w Warszawie (mamy bardzo sprawdzony zespół i studia, w których realizujemy zlecenia), w Łodzi i Poznaniu (tutaj również stacjonujemy). Pracujemy według potrzeb w całej Polsce i Europie.

Staramy się zawsze znaleźć rozwiązanie dla każdego klienta.

Minimalna wartość zamówienia to 500 zł netto.


Jeżeli potrzebujesz “tylko” wyceny “podkładki”, lub orientacji, jak wycenić pracę swojego klienta, a później nie udzielisz nam informacji zwrotnej – nie zajmuj nam proszę czasu 🙂 Nikt nam go nie zwróci 😉

Ważne: prosimy o zostawienie w treści wiadomości pełnych danych kontaktowych, włącznie z numerem telefonu – ułatwia nam to kontakt z Wami 🙂

kontakt@cosmofoto.pl
tel.: +48 733 422 900