MENU

Z 90% naszych klientów współpracujemy zupełnie zdalnie.

Mamy wypracowane metody współpracy, realizujemy w ten sposób nie tylko zdjęcia produktów, ale także sesje reklamowe czy odzieży.
Mamy w pracy zdalnej ogromne doświadczenie, możliwe są również akcepty zdalne z działami marketingu. Zrealizowaliśmy tak dziesiątki zleceń.


Omawiamy wszelkie szczegóły telefonicznie, e-mailowo, jak również przy pomocy konferencji online.

Pracujemy z naszymi klientami również kompleksowo, nie tylko realizując sesje zdjęciowe, wykonujemy strony www wraz ze sklepami, projektujemy logotypy, piszemy teksty na strony, wprowadzamy produkty do sklepów internetowych oraz kręcimy filmy reklamowe i produktowe.

Jesteśmy bardzo kreatywni – wykonujemy obecnie sesje odzieży również na nas (bez wizerunku) – użyczamy naszych dłoni, czy stóp do zdjęć – możemy zatem zrealizować dla Was zdjęcia odzieży, czy obuwia w bezpieczny sposób.

Jak taka współpraca wygląda?

1. Ustalamy dokładnie jakie są Wasze potrzeby, a nastęnie wyceniamy zlecenie: czy to jest sesja zdjęciowa, strona internetowa wraz z tekstami, projekt logotypu czy film.

2. W zależności od rodzaju zlecenia, przesyłacie nam produkty kurierem, od tego momentu my zajmujemy się całą produkcją, na bieżąco informując Was o etapie prac. Przypisujemy Wam opiekuna projektu, który kontaktuje się z Wami na bieżąco i koordynuje prace wewnątrz agencji.

3. Wysyłamy Wam do akceptacji poszczególne etapy pracy – co sprawia, że na każdym etapie macie wpływ na wygląd końcowy realizacji.

4. Po skończeniu realizacji czy wykonanej sesji otrzymujecie zdjęcia do wyboru lub projekty do akceptacji, a po otrzymaniu zwrotnie wybranych ujęć w przypadku zdjeć (zawsze ujęcia wybiera klient), przystępujemy do postprodukcji.

5. Po zakończonej realizacji odsyłamy Wam produkty.


Zapraszamy do współpracy!

Ważne: prosimy o zostawienie w treści wiadomości pełnych danych kontaktowych, włącznie z numerem telefonu – ułatwia nam to kontakt z Wami 🙂

kontakt@cosmofoto.pl
tel.: +48 733 422 900